top of page

ÖĞRENME KAMPI-YAZI(7-11 YAŞ)

 

Yaz tatili başlıyor! Çocuklarınızı psikolojik ve sosyal yönden destekleyen, aynı zamanda da eğlendiren bir programa ne dersiniz?

Programın Amacı: Çocukların bireysel becerilerini keşfederek, grup dinamiği içerisinde kendilerini ifade etmelerini sağlamak.

Çocukların kendilerini keşfettikleri, duyguların engin dünyasında bir yolculuğa çıktığı, bazen üzerinde tartıştıkları bir film izledikleri, bazen mutfakta kurabiye yaptıkları, eğlenceli deneyler gerçekleştirdikleri, pandomim tekniği ile kendi gösterilerini hazırladıkları, yaratıcı drama tekniği ile kendi bestelerini yapıp müzikle duygularını ifade ettikleri iki hafta…

Ve dahası… ,

Program İçeriği:

Program 1-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Hafta sonu programa dahil olmayıp, toplam 10 günden oluşmaktadır. Sabah saat 10:00’da başlayan program 17:00’da son bulacaktır. İsteyen veliler çocuklarını 08:30’dan itibaren bırakabileceklerdir.

Gün içerisinde öğlen yemekleri kurum tarafından organize edilecek ve çocukların katılımıyla bir etkinliğe dönüştürülecektir.

Programın tamamı psikolog ve psikolojik danışmanlar tarafından oluşturulmuş, yürütülmesi de yine aynı meslek elemanları tarafından gerçekleştirilecektir. Ayrıca programda belirtilen el sanatları ve müzik aktiviteleri alanında uzman profesyoneller yönetiminde yürütülecektir. Program bitiminde program liderleri tarafından çocukların süreç içerisindeki gözlemlerini içeren mesleki bilgilendirme yapılacaktır.

Kimler Katılabilir: 7-11 yaş arası çocuklar

Tarih:1-12 Temmuz 2019 (Hafta içi)

Saat: 10:00-17:00

Yer: ÖĞRENME AKADEMİSİ

Kale Mah. 19 Mayıs Bul. No:31/15 İlkadım/SAMSUN

Program Liderleri:

Gülcan AYDENİZ-Psikolojik Danışman-Drama Eğitmeni-Masal Anlatıcısı

Gazi AYDENİZ-Psikolojik Danışman-Drama Eğitmeni

Kontenjan: 15 kişi ile sınırlıdır.

www.ogrenmeakademisisamsum.com

Bilgi ve Başvuru için: 0362 431 35 36

                                       0530 877 33 91

yaz kampı
bottom of page